Constantiakruin Gemeente

Bedieningspan

Dr. Anton Fick

Leier- en Gemeenteleraar en Hulp en Hoop en Coram Deo

Sel: 083 967 2275
Epos: anton@constantiakruin.co.za

Ds. Barend Buys

Bedryfshoof & English Congregation

Tel: (011) 475 1440
Sel: 084 671 0129
Epos: barend@constantiakruin.co.za

Dr. Jaco Schoeman

Gemeenteleraar, Netwerk

Sel: 082 411 4080
Epos: jaco@constantiakruin.co.za

Madelyn Minnaar

Ontvangs

Tel: (011) 475 1440 Epos: info@constantiakruin.co.za  

Dr. Wicus van der Merwe

Jeug- en Gemeenteleraar

Sel: 082 337 1568
Epos: wicus@constantiakruin.co.za

Nick van der Merwe

Bestuurder Geboue en Terreine

Tel: (011) 475 1440 Sel: 082 578 0580 Epos: nick@constantiakruin.co.za

Ds. Blikkies Blignault

FB/FH/P Senior Bediening

Sel: 082 570 0768

Johann van der Walt

Tegnies, Jeug-InSync

Tel: (011) 475 1440 Sel: 083 497 3776 Epos: johann@constantiakruin.co.za

Isabeau Swanepoel

Orreliste

Sel: 083 229 7496

Francois Steyn

Koördineerder / Sang en Musiek

Sel: 072 495 7899 Epos: musiek@constantiakruin.co.za

Leandra Seyfferdt

Jeug, Promiseland

Sel: 079 244 1277 Epos: leandra@constantiakruin.co.za

Lina Tshabalala

Na-ure koster

Sel: 082 740 6927

Volg ons
Kaart
Kontak ons
   Liebenbergweg 15,
      Constantia Kloof
    
   info@constantiakruin.co.za
    
   (011) 475 1440
    
   076 791 2312
    
Stuur 'n boodskap

Snap scan en Bank
snapscan

Bank Besonderhede:
ABSA Tjek reknr: 106 3330 384
Tak: Florida / 632 005

KONTAK / EREDIENSTE

Kontak inligting:

Tel: (011) 475 1440
Epos: info@constantiakruin.co.za
Adres: Liebenbergweg 15, Constantia Kloof

Eredienste

Sondae gedurende skoolkwartale
08:15 – Eerste erediens
10:00 – Tweede erediens
10:00 – Andrew Murray service
17:00 – InSync erediens
17:00 – Dieperdelf
Gedurende skoolvakansies en langnaweke is daar geen Kapeldiens, InSync en Kategese nie, maar die oggend eredienste bly dieselfde.

Waar is ons?

GEBEURE / KALENDER